Diferencia entre revisiones de «Profesyonel Tıkanıklık Açma»

De Emulation Wiki
Ir a la navegación Ir a la búsqueda
(Página creada con «Tuvalet, lavabo gibi pek çok farklı alanda ortaya çıkabilecek olan tıkanıklık problemine karşı gerçekleştirilecek olan çalışmalar kısa sürede sorunun çöz…»)
 
(Sin diferencias)

Revisión actual del 13:06 30 jun 2020

Tuvalet, lavabo gibi pek çok farklı alanda ortaya çıkabilecek olan tıkanıklık problemine karşı gerçekleştirilecek olan çalışmalar kısa sürede sorunun çözülmesi sağlanmaktadır.

Su tesisatında ortaya çıkabilecek her türlü probleme karşı Silivri su kaçağı tespiti tesisatçısı gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile kısa sürede sonuç elde etmenizi sağlamaktadır. Tamamen çözüm odaklı gerçekleştirilen çalışmalarda müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Yeterli sayıdaki ekip ile gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde yapılacak olan taleplerin en kısa sürede karşılanması sağlanmaktadır. Lavaboda ya da tuvalet gibi pek çok farklı alanda ortaya çıkabilecek olan tıkanıklık durumunda gerçekleştirilecek olan tıkanıklık açma işlemleri kırmadan ve tesisatta zarar vermeden yapılmaktadır. Kameralı sistemler ile özellikle gider borularındaki takındıkları hangi noktada olduğu belirlenmektedir. Daha sonrasında duruma müdahale edilerek tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri sorunsuz şekilde tamamlanmaktadır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
Kırmadan ve tesisatta zarar vermeden gerçekleştirilecek olan Fenerköy su kaçağı tespiti kaçağı tespiti işlemleri için dedektörler kullanılmaktadır. İleri teknolojiye sahip ekipmanlar ile yapılacak olan çalışmalar sayesinde ekstra masraf oluşturmadan kısa süre içerisinde sorunun çözülmesi sağlanmaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kadro ile gerçekleştirilecek olan su kaçağı bulma işlemleri özellikle gider borularında veya Silivri su kaçağı tespiti tesisatında oluşan kaçan hangi noktada olduğunun belirlenmesini sağlamaktadır. Yalnızca kaçağın oluştuğu noktaya yapılacak olan müdahaleler sayesinde kısa sürede sorunun çözülmesinin yanı sıra tesisatta herhangi bir sorun oluşturmadan sonuç alınmasını sağlamaktadır.